W naszej praktyce spotkaliśmy się z różnorodnymi problemami. Oto tylko kilka przykładów:
- kampania marketingowa, która nie przynosi efektów
- brak przebicia na konkurencyjnym rynku
- nieskuteczna aktywacja nowych klientów pomimo atrakcyjnej oferty
- dojrzały biznes, któremu grozi stagnacja
- kosztowny i skomplikowany projekt, którego "nikt nie chce ruszyć" bo „przecież działa”
- opór zespołu w adaptacji nowych rozwiązań
- konflikty zespołowe, które wpływają na efektywność firmy
- koszty wymykające się spod kontroli
- problemy z przepływem środków pieniężnych
- brak czasu na rozwój firmy
Proces rozpoczynamy krótką, 30 minutową rozmową wstępną, która ma na celu rozpoznanie sytuacji, zebranie ogólnych informacji o firmie, jej wyzwaniach i priorytetach. Na podstawie wywiadu podejmujemy decyzję jaką formę audytu zaproponować i co uwzględnić w naszej ofercie.
Audyt jest najważniejszym elementem naszego procesu budowania strategii. Pozwala on na ustalenie przyczyn zaistniałych problemów, zweryfikowanie czy rzeczywiście wyzwanie zostało poprawnie określone i leży potencjał firmy do wprowadzenia potrzebnych zmian.
Aby przyśpieszyć proces, na tym etapie prosimy aby klient podzielił się różnego rodzaju analizami i wynikami, które być może już posiada, np. badania rynkowe, raporty kampanii, badaniami wewnętrznymi, analizą konkurencji itp.
Sposób przeprowadzenia audytu ustalamy z klientem. W zależności od tematu i organizacji, może być on przeprowadzony w formie rozmowy z przedstawicielami zespołu, korespondencyjnie lub jako ankieta. Często przeprowadzamy też własny "desk research".
Jeśli decydujesz się na kontynuację przeglądania tej strony, tym samym akceptujesz otrzymywanie plików cookies w ramach przeglądania wszystkich stron naszej witryny.